Yazıcı Bakımı

Ciner Bilgisayar olarak profesyonel yazıcı tamir ve yazıcı tamiri hizmeti vermektedir. Profesyonel kadromuz ile, en uygun fiyata en kısa sürede yazıcı tamir ve yazıcı tamiri yapmaktayız

 

 

Makineniz ve zamanınız size kalsın Servisimizde makinalarda en çok arızalanan, değişen ve bakımında kullanılan yedek parçalarını ve sarf malzemeleri sürekli stoklarımızda bulundurarak servisimizde makinelerinizin bakımını tamirini ve parça değişimi en kısa sürede yapılarak teslim edilmektedir.

 

 

Samsung servisi - Samsung yazıcı, fotokopi ve faks makinalarında oluşabilecek tüm arızalarda konularında eğitimli ve sertifikalı olan teknisyenlerimiz tarafından kısa sürelerde tamiri ve bakımı yapılarak teslim edilir. Ankara Samsung servisi 'mizde Samsung yazıcı grubunun tüm yedek parçaları stoklarımızda olup parça değişimlerinde uzun süreler parça tedariği için kullanıcıları mağdur etmemektedir. Samsung yazıcılarda sıkça görülen sorunların başında kağıt çekmeme, kağıt sıkışması, Lsu hatası, kopyanın siyah veya beyaz, silik lekeli çıkması gibi hatalar görünmektedir aslında bu sorunların en büyük nedeni ise bakımlarının yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Samsung toner dolumlarınıda servisimizde garantili olarak yaptır bilirsiniz.

 

 

Hp servisi - Hp yazıcı, faks ve fotokopi makinası denince kullanıcı olarak aklımıza ilk gelen markalardan biridir. Hp yazıcıları ve diğer ürünlerindeki çeşitlilik her kesimden kullanıcısın olmasını sağlamıştır. Ciner Bilgisayar olarak bizler Hp Yazıcı - Hp Fotokopi - Hp fax - Hp Plotter makinelerinin tamirini bakımını ve parça değişimlerini yapmaktayız. Hp yazıcı grubunun birçoğu toner dolumuna uygun olduğu için kullanıcıların ilk tercihlerinden biri haline gelmektedir Ankara Hp servisi 'mizde Hp Toner dolumlarıda garantili olarak yapılmaktadır. Hp Teknik servisi olarak Hp Plotter 'larında tamirini ve bakımlarını yapmaktayız.

 

 

Canon servisi - Canon grubunun türkiyede bir çok ürünü bulunmaktadır Canon yazıcı - Canon fotokopi - Canon faks -  Canon Plotter ve projeksiyon ve daha bir çok ürün Grup iletişim olarak Canon büro makinaları teknik servisliğini yapmaktayız. Canon cihazlarınızda oluşan tüm arızalarda Canon teknik servisimiz sizlere her konuda yardımcı olacaktır Ankara Canon servisi nde makineleriniz teknisyenlerimiz tarafından en ufak sorunlarına kadar arızaları veya aksaklıkları tespit edilip gerekli olan onarım bakım ve parça değişimleri kısa sürelerde yapılarak sizlere geri teslim edilir.

 

 

Xerox servisi - Türkiyede ve dünyada ilk fotokopi makinesini icat etmesiyle tanınmış bir markadır. Günümüzde Xerox ufak yazıcı ve fotokopi makinelerinde bilhassa türkiyede atılım yapmış ve her geçen günde yeni modellerle çeşitliliğini artırmıştır. Xerox Yazıcı - Xerox Fotokopi ve Xerox Faks makinelerinin tamirini bakımını ve yedek parça değişimlerinin Ankara Xerox servisi mizde yapılmaktadır.

Bilindik üzere elekronik ve mekanik cihazlar, çalışma yoğunluğuna göre belli periyotlarda bakım gerektirir. Özellikle yazıcılar, tüketim ve çıktı performansı açısından bakımı ihmal edilmemesi gereken cihazlardan biridir.

Kullanılan yazıcının, toner / mürekkep tüketiminin artmaması ve çıktısı alınan dosyanın kusursuz bir şekilde kağıda yansıması için 6 ayda bir bakımı yapılması gerekir. Ayrıca periyodik bakım ile muhtemel arızalar önceden tespit edilip sonradan oluşabilecek büyük masraflarında önüne geçilecektir.

 

Profesyonel tamir ekibimiz tarafından cihazınız alınarak %100 garantili bir biçimde tamiri ve bakımı yapılır.

Laser Yazıcı Tamiri, Laser Yazıcı Temizlenmesi, Teknik Destek, Yazıcı Teknik Desteği, Fotokopi Makinası Teknik Desteği, Hp Plotter Tamiri-Designjet  Designjet Parçaları, Laser Yazıcı Bakımı

Fotokopi Makinası Bakımı, Fax Makinası Tamiri-Servisi, Fotokopi Makinası Tamiri, Yazıcı Bakımı, Yazıcı Tamiri, Yazıcı Desteği, Yazıcı Servisi, Hp Yazıcı Tamiri

 


Ankara Toner Dolum - 0 312 324 22 37 - Ankara toner dolumu - Ankara kartuş dolumu - Ankara Hp toner dolumu - hp toner dolum Ankara Toner - Toner Dolumu Ankara - www.ankaratonerdolum.org - www.ankaratonerkartusdolumu.com - www.cinerbilgisayar.com